Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
poniedziałek, 30 sierpień 2021 14:19

Stypendium szkolne (socjalne) do 15 IX - informacja dla rodziców

Napisane przez Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

Informacja dla rodziców lub uczniów zamieszkałych w Gminie Nysa,ubiegających się o przyznanie stypendium szkolnego (socjalnego)...

 Termin składania wniosków upływa 15 września 2021 roku.

  1. Wnioski wydawane i przyjmowane są w Gminnym Zarządzie Oświaty w Nysie, ul. Kolejowa 15, pokój 10 (II piętro w budynku Urzędu Miejskiego w Nysie).
  2. Przyjmowane będą jedynie wnioski na obowiązujących drukach.
  3. Wnioskodawca ubiegający się o stypendium szkolne dla więcej niż jednego dziecka winien dla każdego dziecka wypełnić odrębny wniosek.
  4. Miesięczna wysokość dochodu na osobę w rodzinie ucznia uprawniająca do ubiegania sięo stypendium szkolne nie może być większa niż 528 zł netto.
  5.  Szczegółowe informacje na temat stypendium można uzyskać w Gminnym Zarządzie Oświaty w Nysie, pok. 10 (II p.) lub pod numerem telefonu 77 4080609 w godzinach od 7.00 do 15.00 od poniedziałku do piątku.

Gminny Zarząd Oświaty w Nysie

Załączniki >>

Informacja dla rodziców lub uczniów zamieszkałych w Gminie Nysa, ubiegających się o przyznanie stypendium szkolnego (socjalnego).

Redaktor: Andrzej Babiński

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech