Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
środa, 25 sierpień 2021 14:21

Nauczyciele mianowani złożyli ślubowanie

Napisane przez Źródło: Starostwo Nysa (tekst i foto www.powiat.nysa.pl)

W środę, 25 sierpnia, w Muzeum Powiatowym w Nysie, miała miejsce miła uroczystość. Sześciu nauczycieli szkół prowadzonych przez Powiat Nyski złożyło uroczyste ślubowania i odebrało akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego...

Akt nadania stopnia awansu wręczyli starosta nyski Andrzej Kruczkiewicz oraz członek Zarządu Powiatu Joanna Burska w obecności naczelnika Wydziału Edukacji i Kultury Kazimierza Darowskiego.

Dla nauczycieli uzyskanie kolejnego stopnia awansu zawodowego to bardzo ważny etap kariery zawodowej, stanowiący podsumowanie kilku lat pracy w postaci swego rodzaju certyfikatu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. Otwiera drogę do uzyskania kolejnego stopnia awansu - nauczyciela dyplomowanego. Dokument ten świadczy o poszerzeniu i pogłębieniu przez nauczyciela wiedzy i umiejętności zawodowych.

Wszystkim nauczycielom, którzy złożyli ślubowania i otrzymali kolejny awans zawodowy serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów w dalszej pracy zawodowej.

Gratulujemy również dyrektorom szkół, z których nauczyciele podwyższyli stopnie awansu zawodowego, co z pewnością przyczyni się do podniesienia jakości kształcenia.

Nauczyciele mianowani zBo|yli [lubowanie

 

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech