Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
piątek, 30 lipiec 2021 11:54

Zmiana zawodowa - czy jesteś na nią gotowy?

Napisane przez Źródło: Starostwo Nysa (tekst i foto www.powiat.nysa.pl)

Czujesz, że czas na zawodową zmianę, ale coś Cię blokuje? Rozglądasz się za nowym zajęciem, ale nie masz pomysłu co to mogłoby być? Powiatowy Urząd Pracy w Nysie zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarze z doradcą zawodowym...

Warsztat online „Nowa praca – wyjście poza strefę komfortu” odbędzie się 3 sierpnia 2021 r.

Jeśli nosisz się z zamiarem konkretnej zmiany zawodowej, ale ciągle coś Ci w tym przeszkadza, Skorzystaj z doświadczenia specjalistów i weż udział w spotkaniu.

Warsztaty odbędą się za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Link do spotkania zostanie wysłany uczestnikom co najmniej godzinę przed spotkaniem. W przypadku braku maila prosimy o sprawdzenie folderu SPAM lub kontakt z nami.

Szczegóły i zapisy: Agnieszka Wajdzik, doradca zawodowy, tel.: 77 44 89 940. email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zmiana zawodowa - czy jeste[ na ni gotowy?

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech