Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
czwartek, 08 lipiec 2021 14:26

Program przeciwdziałania niedoborowi wody - zaproszenie na konsultacje do 26 VII

Napisane przez Źródło: Starostwo Nysa (tekst i foto www.powiat.nysa.pl)

Ministerstwo Infrastruktury informuje o rozpoczęciu konsultacji społecznych Projektu Programu przeciwdziałania niedoborowi wody (PPNW). Do 26 lipca można zapoznać się z projektem Programu i złożyć do niego uwagi lub wnioski...

Zatrzymaj wod! - zaproszenie na konsultacje spoBeczne

Głównym celem Programu jest zwiększenie retencji wodnej w Polsce, a jego opracowanie będzie miało nie tylko pozytywny wpływ na gospodarkę wodną, poprzez ograniczenie ryzyka powodziowego i łagodzenie skutków suszy, ale również zwiększy się odporność gospodarki, środowiska i społeczeństwa na zmiany klimatyczne.

Terminy spotkań konsultacyjnych

Spotkania zostały zaplanowane w dniach 16 i 21 lipca br. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią spotkania konsultacyjne zorganizowane będą w trybie online na platformie Webex.

Spotkania rozpoczną się o godz. 10.30 i potrwają do godz. 14.00. Podczas tych 4 godzin zaplanowane są dwa bloki prezentacji oraz czas na odpowiedzi na pytania zadane na dostępnym przez cały czas czacie. Na obu spotkaniach zostaną poruszone te same zagadnienia.

Aby zarejestrować się na wybrane spotkanie należy wypełnić formularz on-line dostępny na stronie www.wide-vision.pl/retencja/spotkania/ wybierając odpowiednie pole z datą. Po zarejestrowaniu się, otrzymają Państwo automatyczną odpowiedź o otrzymaniu Państwa zgłoszenia. W przeddzień spotkania zostanie wysłany do Państwa e-mail z potwierdzeniem udziału w spotkaniu oraz linkiem do spotkania on-line.

Jeden link można wykorzystać wyłącznie dla jednego stanowiska komputerowego lub urządzenia mobilnego (na każdy adres email zostanie wysłany jeden link).

Podczas spotkania możliwe będzie zadawanie pytań dotyczących konsultowanych dokumentów na czacie spotkania.

Udział w spotkaniach konsultacyjnych jest bezpłatny. Potwierdzenie uczestnictwa wraz z linkiem do spotkania on-line zostanie wysłane na podany w formularzu adres e-mail dzień przed spotkaniem.

Spotkania będą rejestrowane.

Więcej informacji na stronie Ministerstwa Infrastruktury.

Zatrzymaj wod! - zaproszenie na konsultacje spoBeczne

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech