Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
środa, 26 maj 2021 13:56

Jedna z najlepszych uczelni w Polsce już w Nysie. Tydzień bezpłatnych szkoleń

Do grona uczelni współpracujących z ECES Vademecum obok GWSH i WSTH dołączyła jedna z najlepszych uczelni w Polsce Akademia WSB z Dąbrowy Górniczej. Akademia WSB  jest akademicką uczelnią wyższą, która posiada uprawnienia do nadawania stopnia doktora habilitowanego oraz 3 uprawnienia do nadawania stopnia doktora w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości, pedagogiki oraz nauki  o bezpieczeństwie...

Akademia WSB posiada dwie międzynarodowe akredytacje: CEEMAN IQA ? jedną z najbardziej prestiżowych i cenionych akredytacji w obszarze edukacji menedżerskiej oraz akredytację EUR-ACE? Label przyznaną przez Komisję Akredytacyjną Uczelni Technicznych (KAUT).

W najnowszym Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2020 ? Akademia WSB znalazła się na 6 miejscu w Polsce. Pedagogika prowadzona w AWSB zajęła 3 miejsce wśród wszystkich uczelni publicznych i niepublicznych w Polsce (nr 1 wśród uczelni niepublicznych).

Akademia WSB i ECES Vademecum podpisały umowę o współpracy w dziedzinie studiów podyplomowych ? oświatowych. Na mocy tej umowy ECES Vademecum będzie prowadzić w Nysie przy ul. Poznańskiej ? 26 kierunków oświatowych studiów podyplomowych Dzięki rozpoczęciu tej współpracy będziemy mogli zaproponować nauczycielom nie tylko z Nysy ale  całego województwa opolskiego oprócz popularnych kierunków także nowe ciekawe kierunki studiów oświatowych jak: Neurologopedia, Surdologopedia, Arteterapia, Język angielski w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, Rytmika i taniec w wychowaniu muzyczno ? ruchowym dzieci, Tutoring i mentoring w edukacji i biznesie oraz oczywiście te popularne do tej pory.

Współpraca ma być perspektywiczna. Od przyszłego roku akademickiego planuje się  uruchomienie w Nysie studiów podyplomowych ?  Executive MBA skierowanych do przedstawicieli kadry zarządzającej poszukujących najnowszych i praktycznych rozwiązań z obszaru budowania i realizacji strategii firmy.

W ramach tej współpracy od 12 czerwca do 19 czerwca wszyscy chętni będą mogli uczestniczyć w Tygodniu Bezpłatnych Szkoleń. Inicjatywa Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń powstała z myślą o osobach pragnących poszerzyć swoje kompetencje i rozwinąć umiejętności. Szkolenia prowadzone będą w formie webinariów i opierają się przede wszystkich na praktycznej wiedzy ekspertów Akademii WSB. Szkolenia są całkowicie bezpłatne, na życzenie uczestnika Akademia WSB wystawi certyfikaty uczestnictwa ? do odbioru w ECES Vademecum w Nysie. Jednym z prelegentów jest np. dr Mateusz Grzesiak ? który szkoli międzynarodowo od blisko 20 lat w 7 językach, głównie na rynkach europejskich i amerykańskich. Temat jego szkolenia to: ?Umiejętności miękkie jako najważniejsze kompetencje postpandemicznego świata?. Oczywiście tych szkoleń z różnych dziedzin jest bardzo dużo, cały wykaz oraz formularz zgłoszeniowy jest na stronie www.poznanska.nysa.pl w zakładce Tydzień Bezpłatnych Szkoleń AWSB. Zapraszamy wszystkich chętnych do jak najszybszej rejestracji.

Informacja i zdjęcie: ECES Vademecum

Jedna z najlepszych uczelni w Polsce ju| w Nysie. TydzieD bezpBatnych szkoleD

Redaktor: Łukasz Bressa

Authors: Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

Ostatnio zmieniany wtorek, 08 czerwiec 2021 10:22
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech