Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
środa, 26 maj 2021 09:54

Jakie food trucki przyjadą do Nysy 4-6 czerwca

Poznaliśmy już pełną listę food trucków, które w czerwcu przyjadą do naszego miasta. Podczas wydarzenia spróbujemy choćby tak lubianych przez mieszkańców burgerów, a także owoców w czekoladzie...

Przedstawiamy listę Food Trucków, które zagoszczą w Nysie:

Zlot food trucków odbędzie się w dniach 4-6 czerwca na parkingu obok Hali Nysa.

Oprócz pysznego jedzenia organizatorzy (Gorilla Events) przygotowali także inne atrakcje ? konkursy z nagrodami, strefę dla dzieci i młodzieży oraz dobrą muzykę.

Jakie food trucki przyjad do Nysy?

Współpraca ma być perspektywiczna. Od przyszłego roku akademickiego planuje się  uruchomienie w Nysie studiów podyplomowych ?  Executive MBA skierowanych do przedstawicieli kadry zarządzającej poszukujących najnowszych i praktycznych rozwiązań z obszaru budowania i realizacji strategii firmy.

W ramach tej współpracy od 12 czerwca do 19 czerwca wszyscy chętni będą mogli uczestniczyć w Tygodniu Bezpłatnych Szkoleń. Inicjatywa Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń powstała z myślą o osobach pragnących poszerzyć swoje kompetencje i rozwinąć umiejętności. Szkolenia prowadzone będą w formie webinariów i opierają się przede wszystkich na praktycznej wiedzy ekspertów Akademii WSB. Szkolenia są całkowicie bezpłatne, na życzenie uczestnika Akademia WSB wystawi certyfikaty uczestnictwa ? do odbioru w ECES Vademecum w Nysie. Jednym z prelegentów jest np. dr Mateusz Grzesiak ? który szkoli międzynarodowo od blisko 20 lat w 7 językach, głównie na rynkach europejskich i amerykańskich. Temat jego szkolenia to: ?Umiejętności miękkie jako najważniejsze kompetencje postpandemicznego świata?. Oczywiście tych szkoleń z różnych dziedzin jest bardzo dużo, cały wykaz oraz formularz zgłoszeniowy jest na stronie www.poznanska.nysa.pl w zakładce Tydzień Bezpłatnych Szkoleń AWSB. Zapraszamy wszystkich chętnych do jak najszybszej rejestracji.

 Informacja i zdjęcie: ECES Vademecum

Ostatnio zmieniany środa, 26 maj 2021 15:26
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech