Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
wtorek, 09 marzec 2021 13:15

Webinarium - Opolskie staże z POWERem - 17 III

Napisane przez Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)
17 marca odbędzie się spotkanie dla przedsiębiorców zainteresowanych udzieleniem staży. Spotkanie poprowadzone zostanie przez pracowników Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Opolu oraz Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w Opolu...

Podczas spotkania przedstawione zostaną najważniejsze zagadnienia związane z projektem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Opolu pn. „Opolskie staże z POWERem”. Projekt ten przeznaczony jest dla osób bezrobotnych i biernych zawodowo do 30 roku życia z terenu województwa opolskiego. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Spotkanie dla przedsiębiorców zainteresowanych udzieleniem staży obędzie się online 17 marca 2021 r. (środa) o godz. 10:00.

Spotkanie dla potencjalnych stażystów obędzie się online 17 marca 2021 r. (środa) o godz. 12:30.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego

Link do platformy, na której odbędzie się webinarium zostanie wysłany do Uczestników w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia.Więcej informacji pod adresem:

Webinarium dotyczące staży dla przedsiębiorców zainteresowanych udzieleniem staży w ramach projektu pn. „Opolskie staże z PO WERem”

Webinarium dotyczące staży dla potencjalnych stażystów w ramach projektu pn. „Opolskie staże z PO WERem”

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech