Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
wtorek, 12 styczeń 2021 14:04

Wykonawca wybrany. Wkrótce ruszy inwestycja na Kramarskiej

Napisał

Umowa na wykonanie inwestycji mieszkaniowej na Kramarskiej została już podpisana. Wykonawcą będzie firma MTM Budownictwo, która obecnie buduje osiedle przy Franciszkańskiej. Inwestycja zostanie zrealizowana w formule zaprojektuj i wybuduj...

Po stworzeniu projektu i uzyskaniu pozwolenia na budowę, cała inwestycja powinna potrwać ok. 1,5 roku. Sama koncepcja budowy ma być gotowa pod koniec stycznia lub na początku lutego.

? Po jej stworzeniu zaczniemy akcję promocyjną, by zachęcić ludzi do kupowania mieszkań w tym miejscu ? mówi Bogdan Wyczałkowski, Prezes Agencji Rozwoju Nysy. ? To będą mieszkania na sprzedaż, na wolnym rynku. Każdy zainteresowany będzie mógł je kupić, nie ma wymogu, aby być mieszkańcem Nysy. ? dodaje Wyczałkowski.

Na ul. Kramarskiej powstanie budynek wielorodzinny w którym znajdzie się 60 mieszkań o powierzchni ok. 50 m.kw. Będą tam także lokale usługowe. Inwestycję poprowadzi spółka TBS, która została powołana właśnie w celu realizacji inwestycji mieszkaniowych.

? Powstanie nowoczesny budynek. Części wspólne będą ogrzewane i oświetlane dzięki instalacjom fotowoltaicznym. Będzie również garaż podziemny. Niezwykle atrakcyjna jest także lokalizacja nowych mieszkań, praktycznie w sercu miasta ? wylicza Wyczałkowski.

Wartość inwestycji to 18 milionów złotych.

Wykonawca wybrany. Wkrótce ruszy inwestycja na Kramarskiej

Ostatnio zmieniany czwartek, 14 styczeń 2021 15:27
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech