Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
środa, 08 lipiec 2020 13:56

Bezpieczne wakacje dzieci nad wodą z WOPR-em

Napisał

Nauka przez zabawę. Policja i WOPR jak co roku prowadzą cykl zajęć dla dzieci nad wodą. Głównym celem jest pokazanie zagrożeń i propagowanie bezpiecznych zachowań...

Dzieciaki mają ogromną frajdę, a zawsze najbardziej czekają na przejażdżkę po Jeziorze Nyskim. Zadają też wiele, czasem niełatwym pytań. ? Ratownicy uczą dzieci jak bezpiecznie zachowywać się nad wodą. Oczywiście atrakcją jest popływanie łodzią ratowniczą, zobaczenie akwenu i plaży strzeżonej. Wszystkie te działania prowadzimy, jak co roku, w ramach akcji ?Bezpieczne wakacje z WOPR-em  oraz ?Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą?. ?  mówi Jarosław Białochławek, szef nyskiego WOPR-u.

Akcja trwa przez całe wakacje. Ratownicy WOPR przypominają także, że najważniejszy jest nasz zdrowy zdrowy rozsądek. Nad wodą unikajmy alkoholu i brawurowych zachowań.

Nieodpowiedzialne zachowanie nad wodą może być powodem tragedii. Wraz z rozpoczynającymi się wakacjami opolski WOPR apeluje o zachowanie ostrożności i przypomina o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad wodą:

http://radio.opole.pl/100,331380,brawura-alkohol-kapiel-w-miejscach-niestrzezonyc&s=1&si=1&sp=1

Bezpieczne wakacje z WOPR-em

Ostatnio zmieniany środa, 08 lipiec 2020 14:01
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech