Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
wtorek, 22 lipiec 2014 00:00

Czwartki lekkoatletyczne Nysa 2014

W dniach 24, 31 lipca oraz 7, 14 sierpnia na Stadionie Miejskim przy ul. Kraszewskiego w Nysie odbywać się kolejna edycja „Czwartków lekkoatletycznych” dla dzieci i młodzieży odbywających się ramach akcji „Lato w Gminie Nysa”.

image 

W każdy czwartek przez okres wakacji od godz. 10:00 na stadionie dobywać się będą zawody lekkoatletyczne. Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum będą mogli wziąć udział w zawodach biegowych na różnych dystansach. Nie zabraknie atrakcji również dla przedszkolaków. Maluchy także będą mieli okazję się wykazać, na przygotowanych specjalnie dla nich zajęciach sportowo-rekreacyjnych. Celem przedsięwzięcia jest propagowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży oraz zagospodarowanie dzieciom w mieście wolnego czasu przez okres wakacji.

Zwycięscy poszczególnych konkurencji otrzymają medale i dyplomy

Zapisy przyjmowane będą w dniu zawodów od godz. 9.00. Wszyscy uczestnicy zawodów muszą posiadać zgodę rodzica lub opiekuna. 

Nyski Ośrodek Rekreacji

Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech