Aktualności z Nysy

Polish Czech English German
sobota, 19 lipiec 2014 02:00

Radosne Macierzyństwo - Przedsiębiorcza Mama

Napisane przez Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

Fundacja Harmonia Życia zaprasza mieszkanki woj. opolskiego w wieku 25-54 powracające na rynek pracy po urlopach macierzyńskich i wychowawczych oraz po okresie opieki nad osobami zależnymi na wyjątkowe warsztaty w ramach projektu "Radosne Macierzyństwo - Przedsiębiorcza Mama".

 

 image

 

Projekt jest kierowany do matek szukających inspiracji, aktywności i rozwoju. Dla Kobiety chących wrócić do pracy zawodowej lub założyć własną działalność bez rezygnacji z rodzicielskich i dziecięcych potrzeb.

"Radosne Macierzyństwo - Przedsiębiorcza Mama" to projekt finansowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej z myślą o Mamach z województwa opolskiego. Udział w zajęciach jest bezpłatny. W razie potrzeby Fundacja  zapewnia opiekę nad dziećmi oraz oferuje dojazd do Mam.

W programie:

1. Warsztaty psychoedukacyjne,  pomagająca odnaleść pewność siebie, podnieść poczucie własnej wartości, akceptować siebie i swoją kobiecość.

2. Warsztaty z autoprezentacji,

3. Szkolenia prawne, umożliwiają uzyskać m. in. wiedzę w aspekcie prawnym i praktycznym o prowadzeniu działalności gospodarczej.

4. Doradztwo indywidualne (elastyczne godziny, z możliwością dojazdu do domu).

 

Projekt trwa od czerwca do 30 września.

Zapisy i informacje pod numerem telefonu 721 782 222 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Szczegóły na stronie internetowej http://www.harmoniazycia.com/aktualnosci/166-radosne-macierzynstwo-przedsiebiorcza-mama  

image

 Zapraszamy wszystkie Mamy. 

Fundacja Harmonia Życia