Aktualności z Nysy

Polish Czech English German
środa, 09 lipiec 2014 02:00

Rozpoczęto adaptację budynku dawnej WKU

Napisane przez Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

W dniu 7 lipca 2014 r. rozpoczął się I etap prac związanych z adaptacją budynku powojskowego, bezpośrednio przyległego do budynku Urzędu Miejskiego. Parter zostanie przystosowany do nowych wymagań, pod wynajem dla Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Sąsiedztwo z Urzędem Miasta to dobra lokalizacja i spore udogodnienie dla mieszkańców gminy Nysa.

image

 

image 

Nyski Zarząd Nieruchomości Sp. z o. o. w Nysie 18 czerwca 2014 r. poinformował, że został rozstrzygnięty przetarg na “Przebudowę i zmianę sposobu użytkowania dawnej Wojskowej Komendy Uzupełnień na obiekt usługowo-administracyjny ul. K. Marcinkowskiego 2-4 48-300 Nysa”. Termin wykonania prac ma nastąpić w połowie grudnia 2014 r. 

image 

image 

image 

Została wybrana najkorzystniejsza oferta złożona przez firmę: MOBUD Przedsiębiorstwo Budowlane Tomasz Michoń 48-303 Nysa ul. Stokrotek 9. 

W ramach I etapu, przystosowania obiektu do nowych wymagań użytkowych zostanie wykonany remont dachu, wymiana okien, pionów hydraulicznych, ogrzewania obiektu oraz całkowity remont parteru. 

II etap adaptacji po uzyskaniu środków finansowych planowany jest do wykonania w 2015 roku. 

Opracowała: stażystka Justyna Hamulecka

Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)