Aktualności z Nysy

Polish Czech English German
środa, 24 lipiec 2019 15:26

Mistrzowie sportów ekstremalncyh w Nysie już w sobotę

Napisane przez Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

W sobotę podczas eliminacji MP skuterów wodnych w akcji zobaczymy nie tylko najlepszych zawodników sportów motorowodnych, ale również niezwykle efektowne pokazy flyboardingu....

Jak mówi prezes Jetski Nysa i główny organizator zawodów nad Jeziorem Nyskim Janusz Stajak, do Nysy znów zjedzie czołówka polskich zawodników (czytaj więcej). Emocje gwarantowane, a pomiędzy wyścigami będziemy świadkami pokazów akrobacji na popularnym fly'u.

Będzie na pewno efektownie! – mówi Tomasz Kubik, współwłaściciel JetLife. Jaj dodaje popularny Flyman – w zależności od mocy skutera, można swobodnie latać nawet do 20 metrów nad wodą. W Nysie organizatorzy mistrzostw postarali się również o nocny pokaz, który zobaczymy w sobotę około godziny 22.

Warto przyjść bo Tomasz Kubik to aktualnie trzeci zawodnik światowej federacji. Do medalu sprzed roku wywalczonego na Florydzie, w tym chce dorzucić złoto.

Eliminacje MP w silnej obsadzie to od lat gratka dla fanów zawrotnych prędkości. Spośród miast organizatorów, Nysa jest najmilej wspominana. Zapraszamy do kibicowania najlepszym zawodnikom w kraju. Będzie się działo!

Mistrzowie sportów ekstremalncyh w Nysie!

Wydział Administracyjno-Organizacyjny