Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
środa, 24 kwiecień 2019 13:09

Zajęcia terapeutyczne dla młodzieży uzależnionej i zagrożonej uzależnieniami

Zapraszamy do wzięcia udziału w działaniach realizowanych w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dofinansowywanych ze środków budżetu Gminy Nysa. Spółdzielnia Socjalna "PARASOL" organizuje zajęcia terapeutyczne......

Znalezione obrazy dla zapytania Spółdzielnia Socjalna Spółdzielnia Socjalna "PARASOL" organizuje zajęcia terapeutyczne dla młodzieży uzależnionej i zagrożonej uzależnieniami. Spotkania odbywają się od 1 kwietnia do 30 listopada 2019 r. zgodnie z comiesięcznym grafikiem, dostępnym na stronie Spółdzielni.

Warsztaty prowadzone będą przez psychologa, terapeutę uzależnień, socjoterapeutę oraz terapeutę behawioralnego.

Poza zajęciami dla młodzieży organizowane są także spotkania dla osób uzależnionych, współuzależnionych oraz praca terapeutyczna z rodziną. Zajęcia poprowadzą: psycholog, terapeuta uzależnień, mediator, pedagog i socjoterapeuta.

Ponadto Gabinet Psychologiczno-Terapeutyczny Izabeli Mikulskiej oferuje konsultacje oraz wsparcie psychologiczne i terapeutyczne, a także pomoc prawną dla osób uzależnionych i ich rodzin.

Wydział Rozwoju Polityki Społecznej

Ostatnio zmieniany środa, 24 kwiecień 2019 20:11
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech