Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
piątek, 05 kwiecień 2019 11:09

?Odyseja Umysłu? - młode nyskie umysły znów brylują

W dniach 30 ? 31 marca 2019 r. trzy nyskie drużyny wzięły udział w 28. Ogólnopolskim Finale ?Odysei Umysłu?, który miał miejsce w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni....

W składzie zespołów znaleźli się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5, Szkoły Podstawowej nr 3 oraz członkowie Stowarzyszenia CreoArte działającego przy SP 5. Jak co roku było bardzo kreatywnie, inspirująco i kolorowo. W konkursie wzięły udział  234 drużyny, czyli około 1500 uczestników.

MBode nyskie umysBy znów bryluj

Finaliści z Nysy zaprezentowali się świetnie, po raz kolejny zaskakując pomysłowością i oryginalnością swoich przedstawień. Jeszcze raz pokazali, że dla nich Odyseja Umysłu to nie tylko konkurs, ale przede wszystkim sposób myślenia, ?stan umysłu?.

MBode nyskie umysBy znów bryluj

MBode nyskie umysBy znów bryluj

Udział nyskich Odyseuszy w Finale nie byłby możliwy, gdyby nie ogromne wsparcie Urzędu Miasta i Gminy Nysa, Gminnego Zarządu Oświaty oraz Powiatu Nyskiego.

Gratulujemy wszystkim nyskim drużynom zakwalifikowania się do Finału i czekamy na kolejne sukcesy.

Informacja: Stowarzyszenie CreoArte

Ostatnio zmieniany sobota, 06 kwiecień 2019 01:04
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech