Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy

Uczymy się bezpiecznie żyć - podsumowanie w OPS

W dniu 10 grudnia Świetlica Socjalna z programem zajęć socjoterapeutycznych funkcjonująca w Ośrodku Pomocy Społecznej w Nysie zaprosiła gości, aby podkreślić uroczyste podsumowanie projektu pn. "Uczymy się bezpiecznie żyć"....

Projekt prowadzony był od miesiąca  marca do grudnia. Przez cały czas jego trwania , dzieci mogły korzystać z warsztatów profilaktycznych prowadzonych przez specjalistów, dotyczących bezpieczeństwa w każdym aspekcie życia oraz cyklicznych zajęć z logopedą. Dodatkowo, oferowane były zajęcia na krytej pływalni oraz wyjścia do kina, a także dożywianie dzieci.

Dzieci wraz z wychowawcami przygotowały jasełka w innym wydaniu niż dotychczas. Gra świateł, piękna muzyka oraz pantomima w wykonaniu dzieci ubranych w piękne stroje, dała mnóstwo wrażeń oglądającym, wprawiając wszystkich w świąteczny nastrój.

Projekt został finansowany z Gminnego Programu Profilaktyki i  Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Gminy Nysa na rok 2018.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Nysie

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech