Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy

Przepis na zdrowie uczniów SP 1

Organizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 w Nysie, międzyszkolny konkurs "Przepis na zdrowie" właśnie został podsumowany. Promujące zdrowy styl życia współzawodnictwo skierowane było nie tylko do uczniów, ale także do ich rodzin....

Na uroczystej gali w Nyskim Domu Kultury, najaktywniejsi zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami, dyplomami oraz wspaniałymi nagrodami ufundowanymi przez Burmistrza Nysy. W ramach projektu odbyły się 4 konkursy tematyczne, w których uczestniczyli wszyscy chętni uczniowie szkół podstawowych gminy Nysa klas I-VIII wraz z rodzicami:

  1.  „Wiem, co jem” – konkurs plastyczny dla uczniów klas I–III
  2. „Nasz rodzinny przepis na zdrowie” – konkurs literacki dla klas IV–VI
  3. „Każdy wie, kiedy mówić NIE! ” – konkurs na spot reklamowy
  4. „Zdrowo, bo na sportowo!” – rodzinna olimpiada międzyszkolna

Przepis na zdrowie - Aktualno[ci

Każda placówka poprzez szkolnego koordynatora wyłoniła 3 finalistów poszczególnych konkursów, a komisja składająca się z przedstawicieli wszystkich szkół oraz Urzędu Miejskiego w Nysie i Gminnego Zarządu Oświaty w Nysie wyłoniła laureatów.

Uroczystą galę uświetnił wspaniały pokaz artystyczny przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Nysie.

Przepis na zdrowie - Aktualno[ci

Zadanie realizowane było przez Szkołę Podstawową nr 1 w Nysie w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Nysie i Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii pn. organizacja międzyszkolnych konkursów promujących wśród uczniów i ich rodzin zdrowy styl życia.

Wydział Rozwoju Polityki Społecznej

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech