Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
czwartek, 29 listopad 2018 15:10

Co na Mikołajki?

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach zaplanowanych w ramach zabaw mikołajkowych w naszej gminie. W programie m.in. gry i zabawy na lodowisku oraz liczne zawody sportowe dla uczniów. Zapraszamy do wesołej rywalizacji!...

Tradycyjnie w okresie przedświątecznym Gmina Nysa wraz z partnerami przygotowała szereg atrakcji. Początek 4 grudnia za sprawą halowego turnieju hokeja na trawie, a już 6 grudnia Mikołajki na lodowisku przy Kraszewskiego. Dla uczestników sportowych zmagań czekać będą słodkie upominki. Co roku największym zainteresowaniem cieszą się wspomniane Mikołajki na tafli lodowiska oraz Mikołajkowe zawody pływackie na krytej pływalni.

- Zachęcamy do udziału przedszkolaki i młodzież szkolną - mówi Zastępca Burmistrza Nysy, Marek Rymarz. - W ofercie będą jeszcze m.in. zawody strzeleckie, czy turniej o Puchar Burmistrza pod okiem piłkarzy i szkoleniowców naszej Polonii.

6 grudnia o godzinie 16.30 Nysę ponowie rozświetlą iluminacje świąteczne. Do elementów zakupionych w ostatnich latach, na Rynku dojdzie nowa instalacja. Na razie nie zdradzamy jaka! Przed rokiem prawdziwą furorę zrobiła atrapa Nyski, a cała aranżacja świetlna podkreślała walory naszego miasta. Na Placu Kopernika spółka EKOM znów zainstaluje słynną na całą Opolszczyznę podświetlaną  karocę z reniferem i wielką bombkę. Nową lokalizację będzie miał za to uroczy misiek czytający bajki.

Co na MikoBajki? - Aktualno[ci

Co na MikoBajki? - Aktualno[ci

Co na MikoBajki? - Aktualno[ci

 Wydział Administracyjno-Organizacyjny

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech