Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
środa, 03 październik 2018 11:41

Sukces młodych piłkarzy w Šumperku

O talencie młodych piłkarzy z Nysy nie trzeba się za wiele rozpisywać. Liczne trofea i wyróżnienia świadczą same o sobie. Piłkarze z Akademii Młodych Orłów po raz kolejny dali powód do dumy. W turnieju organizowanym w Udział nyskich piłkarzy  w......

Podobny obraz

Uczniowie z Zespołu Szkół Sportowych w Nysie wraz z kolegami z Akademii Młodych Orłów PZPN już po raz czwarty wzięli udział w międzynarodowym turnieju piłkarskim organizowanym w Šumperku.

 

Do zawodów zgłosiło się 8 drużyn, a system rozgrywek przewidywał mecz każdy z każdym. Młodzież z Nysy dzięki wysokiemu poziomowi gry i wspaniałej postawie na boisku zdobyła I miejsce w turnieju, a Jakub Seremet został uznany najlepszym zawodnikiem turnieju.

Sukces mBodych piBkarzy w Šumperku - Aktualno[ci

Wyjazd nyskich piłkarzy zorganizowany został w ramach projektu ?Sport bez granic? przez  Stowarzyszenia Przyjaciół Miast Partnerskich Nysy i  już po raz czwarty nasi młodzi piłkarze Z Nysy reprezentowali nasze miasto na turnieju w Czechach.

Sukces mBodych piBkarzy w Šumperku - Aktualno[ci

Sukces mBodych piBkarzy w Šumperku - Aktualno[ci

Wydział Administracyjno-Organizacyjny

Urząd Miejski w Nysie

Authors: Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

Ostatnio zmieniany czwartek, 04 październik 2018 00:53
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech