Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
piątek, 21 wrzesień 2018 14:57

Festiwal Nauki na PWSZ w przyszłym tygodniu

W dniach 26-27 września kulminacja wydarzeń 14 Nyskiego Festiwalu Nauki, któremu w tym roku towarzyszy hasło ?Zdrowie i nauki o zdrowiu?. Dla uczestników przygotowano interesujące wykłady, prezentacje, pokazy, ćwiczenia, laboratoria, wystawy i konkursy......

 Dla uczestników przygotowano interesujące wykłady, prezentacje, pokazy, ćwiczenia, laboratoria, wystawy i konkursy nawiązujące do problematyki zdrowia i nie tylko.

Festiwal będzie odbywać się we wszystkich budynkach PWSZ w Nysie, lecz podobnie jak w roku ubiegłym sercem wydarzeń będzie Regionalne Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnych PWSZ w Nysie.

Festiwal Nauki na PWSZ - Aktualno[ci

Nyski Festiwal Nauki jest cyklicznym przedsięwzięciem o charakterze popularno-naukowym, które corocznie cieszy się dużym zainteresowaniem. W tym roku Nyskiemu Festiwalowi Nauki patronują m. in. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ministerstwo Zdrowia, Centrum Nauki Kopernik.

Festiwal Nauki na PWSZ - Aktualno[ci

Festiwal jest wydarzeniem trwającym cały rok, lecz kulminacja wydarzeń przypada na dwa dni września. W tym czasie PWSZ jest otwarta dla społeczności lokalnej, a w szczególności dla nyskiej młodzieży szkolnej. Tegoroczny festiwal rozpocznie się 26 września o godz. 9.00 w auli PWSZ w Nysie wykładem inauguracyjnym ?Prewencja chorób układu krążenia ? pamiętajmy, że wszyscy jesteśmy śmiertelni? prof. Zbigniew Ciemniewski.

Szczegółowy plan wydarzeń festiwalowych znajduje się na stronie internetowej www.pwsz.nysa.pl/nfn

Informacja: PWSZ w Nysie

Ostatnio zmieniany środa, 26 wrzesień 2018 19:58
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech