Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
czwartek, 06 wrzesień 2018 11:47

Aktywne wakacje w OPS - podsumowanie programemu

Świetlica socjalna z programem zajęć socjoterapeutycznych w Ośrodku Pomocy Społecznej w Nysie przygotowała dla swoich podopiecznych szeroką ofertę aktywnego spędzenia tegorocznych wakacji. Powitanie lata dzieci rozpoczęły od pikniku patriotycznego......

ops nysaPowitanie lata dzieci rozpoczęły od pikniku patriotycznego przygotowanego wspólnie z Dziennym Domem Pobytu oraz Biblioteką Pedagogiczną w Nysie, w trakcie którego uczestnicy między innymi wspólnie zatańczyli Poloneza czy też namalowali portret Józefa Piłsudskiego.

Aktywne wakacje w OPS - podsumowanie - Aktualno[ci

Oprócz pikniku dzieci wzięły także udział w zajęciach organizowanych przez Państwową Straż Pożarną w Nysie, wycieczkach z przewodnikiem, zbiórce harcerskiej I Szczepu Harcerskiego "ŚWiT", licznych warsztatach i zajęciach edukacyjnych.

Podczas tak gorącego lata nie mogło zabraknąć wizyt na Kąpielisku Miejskim gdzie dzieci i młodzież korzystały ze wspólnych zabaw w wodzie i nowych zjeżdżalni.

W czasie wakacyjnych aktywności podopieczni spędzali czas na zajęciach arteterapeutycznych, plastycznych czy sportowych. Ponad to uczyli się historii naszego miasta, podstawowych zasad bezpieczeństwa, a także integracji międzypokoleniowej.

Wydział Administracyjno-Organizacyjny

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech