Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy

Ośrodek Pomocy Społecznej w Nysie zorganizował bezpłatne kolonie socjoterapeutyczne skierowane do 20-osobowej grupy dzieci i młodzieży, których rodziny korzystają z pomocy Ośrodka....

ops nysaOrganizacja wypoczynku do Rzucewa, położonego w pobliżu Gdańska, połączona została  wraz z realizacją programu zajęć socjoterapeutycznych skierowanym do dzieci i młodzieży. Jest uzupełnieniem całorocznej pracy  z dziećmi prowadzonej w świetlicy socjalnej funkcjonującej w  Ośrodku Pomocy Społecznej w Nysie.

W ofercie kolonii został ujęty bogaty program turystyczno – kulturalny, w tym wycieczki m.in. do Trójmiasta, Wejherowa, Władysławowa, Rozewia, do Ocean Parku –spacer po dnie oceanu, na Półwysep Helski, zwiedzanie Pucka, Swarzewa, Grot Mechowskich, rejs statkiem po otwartym morzu i, mamy nadzieję, że pogoda dopisze, kąpiele morskie i słoneczne.

Zorganizowanie wypoczynku było możliwe dzięki finansowaniu z Gminnego Programu Profilaktyki i  Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Gminy Nysa na rok 2018.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Nysie

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech