Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
wtorek, 05 czerwiec 2018 14:42

Nowe boiska i plac zabaw w Białej Nyskiej już gotowe

Wielka frajda dla dzieciaków z Białej Nyskiej! Mogą już korzystać z trzech zupełnie nowych obiektów - wielofunkcyjnego boiska, bieżni lekkoatletycznej i placu zabaw! Niebawem będą one także dostępne dla wszystkich mieszkańców!...

Już wkrótce zabrzmi ostatni szkolny dzwonek i dzieciaki udadzą się na zasłużony wypoczynek. Jeszcze przed wakacjami uczniowie ze szkoły w Białej Nyskiej, doczekali się zupełnie nowego kompleksu boisk.

- Wiele lat na to czekaliśmy. Myślę, że od teraz boiska będą oblegane przez nasze dzieci. - mówi Mariola Giera, dyrektor szkoły. - Uczniowie na boisku wielofunkcyjnym pograją w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę czy piłkę ręczną.

Obok mamy bieżnię lekkoatletyczną do trójskoku i skoku w dal, a po drugiej stronie szkoły zupełnie nowy plac zabaw z pięknymi, nowoczesnymi urządzeniami, na miękkiej nawierzchni, i co najważniejsze bezpieczny. - dodaje z nieukrywana radością, dyrektor placówki.

image

image

image

image

image

Trwa opracowywanie regulaminu korzystania z boisk w godzinach popołudniowych. Gdy tylko powstanie, obiekty zostaną udostępnione dla wszystkich mieszkańców Białej Nyskiej i okolicznych miejscowości.

image

image

Łukasz Bressa

Ostatnio zmieniany wtorek, 05 czerwiec 2018 23:11
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech