Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
piątek, 16 marzec 2018 15:21

Kolejne sukcesy nyskich karateków

0 marca w miejscowości Wińsko w woj. dolnośląskim odbył się VI TURNIEJ KARATE GOJU RYU DLA DZIECI I MŁODZIEŻY. Znakomicie wypadli podopieczni Nyskiej Formacji Obronno Taktycznej....

W rywalizacji wzięło udział 205 zawodników reprezentujących kluby z Wrocławia, Legnicy, Lubina, Bolesławca, Wołowa, Siechnic, Rudnej, Ścinawy, Środy Śl. oraz Nysy.

Nasze miasto reprezentowała Nyska Formacja Obronno Taktyczna w składzie: zawodnicy ? Adam Chudy i Błażej Lisik oraz sędziowie ? Tadeusz Wójcik i Marek Workiewicz. Kierownikiem drużyny był Tomasz Chudy. Adam i Błażej rywalizowali w konkurencji kata indywidualne chłopców rocznik 2008  i 2007 ? wyższej kategorii wiekowej zgodnie z regulaminem zawodów.

W wyniku rywalizacji nasi młodzi karatecy zdobyli 3 medale: 1 złoty, 1 srebrny i 1 brązowy. Błażej Lisik zdobył srebrny medal w kata ind. chłopców rocznik 2008. Adam Chudy wywalczył medal brązowy w kata ind. chłopców rocznik 2007 oraz złoty medal w kata ind. chłopców rocznik 2008.

Warto nadmienić, że zespół z Nysy jako jedyny reprezentował województwo opolskie na tym turnieju.

Organizatorem imprezy była Polska Organizacja Karate Goju Ryu Shuseikan.

Wyjazd na zawody naszej drużyny został sfinansowany ze środków budżetowych Gminy Nysa.

Informacja: Nyska Formacja Obronno Taktyczna

Ostatnio zmieniany sobota, 17 marzec 2018 01:27
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech