Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
czwartek, 15 luty 2018 11:48

Juniorzy Polonii powalczą o Puchar Prezesa PZPN

W siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano grupy Turnieju o Puchar Prezesa PZPN. Juniorzy Polonii Nysa zagra w grupie D z drużynami z Kielc, Mielca i Szczecina....

Pierwsze spotkania zostaną rozegrane w dniach 17 i 18 lutego. Rozgrywki o Puchar Prezesa PZPN podzielono na dwie kategorie wiekowe: U-12, czyli zawodnicy urodzeni w roku 2006 i młodsi, a także w kategorii U-11, czyli piłkarze, którzy urodzili się w 2007 roku oraz młodsi. Turniej będzie rozgrywany w Warszawie na dwóch obiektach ? w hali OSiR na Bemowie oraz na terenie AWF-u w Hali Gier.

- Poprzez etapy wojewódzkie wylosowaliśmy najlepsze drużyny z regionów - mówi prezes PZPN, Zbigniew Boniek. - Chodzi o to, żebyśmy zaczęli wszystkich przyzwczająć, że mimo zimy w sobotę i niedzielę też można grać w piłkę nożną.

Poodopieczni trenera Rafała Mazańskiego w finale wojewódzkim rozegranym w Hali Nysa okazali się najlepsi. Drużyna z Nysy mająca w składzie takich zawodników jak: Gabryliszyn Jakub, Adam Rydlewski, Piwowarczyk Antoni, Jakub Wilman, Sławomir Sosulski, Gręda Mateusz, Antkowicz Patryk, Błoch Marcel, Lichoń Kacper i Seremet Jakub - zwyciężyła w każdym rozegranym meczu. Serdecznie gratulujemy.

" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="ytp-share-panel-link ytp-no-contextmenu" title="Udostępnij link">

fot. Polonia Nysa

opr. Wydział Administracyjno-Organizacyjny

Ostatnio zmieniany czwartek, 15 luty 2018 23:16
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech