Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
wtorek, 06 luty 2018 12:14

Ty także miej wpływ na nyski bon wychowawczy

Nyski bon wychowawczy od dwóch lat wspiera nyskie rodziny i dzietność w naszym mieście. Program cały czas się zmienia i ewoluuje dostosowując się do potrzeb naszych mieszkańców. Jeśli chcesz mieć wpływ na jego kształt, dołącz do zespołu ds. ewaluacji bonu...

Jeśli chcesz mieć wpływ na jego kształt, dołącz do zespołu ds. ewaluacji bonu! Swoją kandydaturę można zgłaszać do 12 lutego.

W związku z pracami dotyczącymi ewaluacji programu ?nyskiego bonu wychowawczego?, zapraszamy rodziny zamieszkujące Gminę Nysa, chętne do udziału w pracach zespołu.

Zapraszamy:

  • rodziny, którym przyznano świadczenie pieniężne ? ?bon wychowawczy?,
  • rodziny, którym nie przyznano świadczenia pieniężnego ? ?bonu wychowawczego?.

image

Wnioski z przeprowadzonej ewaluacji będą stanowić podstawę ewentualnych modyfikacji programu, w tym w szczególności w zakresie zmiany kryteriów przyznawania bonu oraz kręgu uprawnionych do jego otrzymywania.

W celu przedstawienia swojej kandydatury do ww. zespołu, prosimy o zgłoszenie się do Urzędu Miejskiego w Nysie, Wydziału Rozwoju Polityki Społecznej, pokój 118 do dnia 12 lutego 2018 r. w godzinach pracy Urzędu, tj.: pn ? pt od godziny 7:00 do godziny 15:00.

Opr. Wydział Administracyjno-Organizacyjny

Ostatnio zmieniany wtorek, 06 luty 2018 20:33
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech