Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
plcsende
czwartek, 14 grudzień 2017 14:11

Podsumowanie projektu „Jedyni i niepowtarzalni”

Napisane przez Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

8 grudnia dzieci i rodzice oraz zaproszeni goście spotkali się w sali konferencyjnej Ośrodka Pomocy Społecznej w Nysie na podsumowaniu działań związanych z  projektem „Jedyni i niepowtarzalni” finansowanym z Gminnego Programu Profilaktyki i  Rozwiązań......

Projekt „Jedyni i niepowtarzalni” finansowany jest z Gminnego Programu Profilaktyki i  Rozwiązań Problemów Alkoholowych Gminy Nysa.

W ramach działań projektowych dzieci mogły skorzystać z warsztatów z logopedą, zajęć sportowych typu crossfit, zajęć socjoterapeutycznych, a także zajęć na Krytej Pływalni oraz wyjść do kina, jak również z  posiłku w formie cateringu.

image

image

Podczas spotkania dzieci zaprezentowały scenki, jakie przygotowały wraz z wychowawcami, na tematy poruszane podczas warsztatów „Wiem, kiedy mówić NIE”, prowadzone wspólnie z Biblioteką Pedagogiczną w Nysie oraz Komendą Powiatową Policji w Nysie. Warsztaty  prowadzone były przez Małgorzatę Łomnicką oraz nadkom. Małgorzatę Jeżewską. Poruszano zasady bezpiecznych zachowań w życiu realnym, jak również w Internecie. Dodatkowo, świetlica zademonstrowała wszystkim plakaty nawiązujące do tematów warsztatów „Wiem, kiedy mówić NIE”, jakie zrobiono podczas trwania projektu.

image

image

Informacja: Ośrodek Pomocy Społecznej w Nysie

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech