Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
czwartek, 14 grudzień 2017 14:11

Podsumowanie projektu ?Jedyni i niepowtarzalni?

8 grudnia dzieci i rodzice oraz zaproszeni goście spotkali się w sali konferencyjnej Ośrodka Pomocy Społecznej w Nysie na podsumowaniu działań związanych z  projektem ?Jedyni i niepowtarzalni? finansowanym z Gminnego Programu Profilaktyki i  Rozwiązań......

Projekt ?Jedyni i niepowtarzalni? finansowany jest z Gminnego Programu Profilaktyki i  Rozwiązań Problemów Alkoholowych Gminy Nysa.

W ramach działań projektowych dzieci mogły skorzystać z warsztatów z logopedą, zajęć sportowych typu crossfit, zajęć socjoterapeutycznych, a także zajęć na Krytej Pływalni oraz wyjść do kina, jak również z  posiłku w formie cateringu.

image

image

Podczas spotkania dzieci zaprezentowały scenki, jakie przygotowały wraz z wychowawcami, na tematy poruszane podczas warsztatów ?Wiem, kiedy mówić NIE?, prowadzone wspólnie z Biblioteką Pedagogiczną w Nysie oraz Komendą Powiatową Policji w Nysie. Warsztaty  prowadzone były przez Małgorzatę Łomnicką oraz nadkom. Małgorzatę Jeżewską. Poruszano zasady bezpiecznych zachowań w życiu realnym, jak również w Internecie. Dodatkowo, świetlica zademonstrowała wszystkim plakaty nawiązujące do tematów warsztatów ?Wiem, kiedy mówić NIE?, jakie zrobiono podczas trwania projektu.

image

image

Informacja: Ośrodek Pomocy Społecznej w Nysie

Ostatnio zmieniany piątek, 15 grudzień 2017 00:26
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech