Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy

Znamy zwycięzców XXIII Balu Mistrzów Sportu

W piątek, 23 czerwca, na sali balowej w Bielicach odbył się XXIII Bal Mistrzów Sportu. Bal poprowadził inicjator imprezy, pasjonat i dziennikarz sportowy Krzysztof Centner. W balu uczestniczyli wicestarosta nyski Piotr Woźniak, członek Zarządu Powiatu......

W balu uczestniczyli wicestarosta nyski Piotr Woźniak, członek Zarządu Powiatu Nyskiego Daniel Palimąka, burmistrzowie i wójtowie gmin powiatu nyskiego, przedsiębiorcy oraz zaproszeni goście. 

W Balu Mistrzów Sportu udział wzięli również przedstawiciele wszystkich grup wiekowych - od najmłodszych, stawiających pierwsze kroki w sporcie po doświadczonych zawodników i trenerów z wielu dyscyplin sportowych.

Bal był okazją do wręczenia nagród i wyróżnień dla najlepszych sportowców regionu. Wicestarosta nyski Piotr Wożniak wraz z członkiem Zarządu Powiatu Nyskiego uhonorowali najlepszych sportowców z powiatu nyskiego.

Zwycięzcy XXIII Balu Mistrzów Sportu:

Najlepszy Sportowiec - Barbara Niewiedział

Najlepszy Trener - Aleksandra Król-Kassan

Najlepszy Sportowiec Szkół Podstawowych – Karol Borys

Najlepszy Sportowiec Szkół Gimnazjalnych – Emilia Bednarska

Najlepszy Sportowiec w kat. Młodzieżowców – Anna Szymkowicz

">

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech