Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
środa, 14 czerwiec 2017 09:32

CKZiU na polsko-niemieckim kongresie edukacyjnym

Nyski 'Mechanik" reprezentowany przez dyrektora Henryka Mamalę, Joannę Stefanowicz oraz uczniów Radosława Rośka i Jakuba Kruczka brał udział w polsko-niemieckim Kongresie Edukacyjnym....

W dniach 6-8 czerwca przedstawiciele CKZiU w Nysie wraz z naczelnikiem Wydziału Edukacji Panem Kazimierzem Darowskim oraz przedstawicielem Opolskiego Kuratorium Oświaty Piotrem Łabą brali udział w polsko-niemieckim Kongresie Edukacyjnym ?Wspólna Strategia Edukacyjna Szansą Rozwoju Regionalnego rynku Pracy?. Spotkanie odbywało się w Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach a w jego programie były panele dyskusyjne oraz prezentacja polskiego szkolnictwa zawodowego.

CKZiU w Nysie reprezentował dyrektor Henryk Mamala, Joanna Stefanowicz oraz uczniowie Radosław Rosiek i Jakub Kruczek. Na stoisku ?Mechanika? prezentowaliśmy Powiat Nyski, kierunki kształcenia, sukcesy szkoły, ale przede wszystkim projekt Aero Mechanical Nysa.

Organizatorem kongresu był Zachodniopomorski Kurator Oświaty, Starosta Powiatu Polickiego oraz Starosta Powiatu Vorpommern-Greifswald. Kongres był okazją do promocji naszego Centrum oraz opolskiego i nyskiego szkolnictwa zawodowego.

image

image

image

image

Authors: Źródło: Starostwo Nysa (tekst i foto www.powiat.nysa.pl)

Ostatnio zmieniany czwartek, 15 czerwiec 2017 01:30
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech