Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
piątek, 02 czerwiec 2017 16:26

Wczoraj każdy był dzieckiem!

I nie ma w stwierdzeniu, że każdy z nas 1 czerwca czuje się jak dziecko, żadnej przesady. Udowodniliśmy to bawiąc się wspólnie ze swoimi dziećmi m.in. na ul. Krzywoustego, która 1 czerwca zamieniła się w prawdziwy plac radosnej atmosfery i mnóstwa atrakcji!

W czwartek najmłodsi mieszkańcy naszej gminy obchodzili swoje święto i na pewno nie mogli narzekać na nudę! Deptak na ulicy Krzywoustego stał się prawdziwą areną zmagań w rodzinnych konkursach. Uczestnicy brali udział w konkurencjach sprawdzających ich zręczność, spostrzegawczość, szybkość i umiejętności taneczne. Dla wszystkich uczestników były słodkie upominki. Najważniejsza była tu jednak dobra zabawa, do której zachęcał Królik Bugs i Myszka Miki. ?Dzień Dziecka na deptaku przy ulicy Krzywoustego? miał w sobie wyjątkowy czar.

image 

image 

image

W szkołach natomiast od samego rana trwały festyny, na których od atrakcji mogło aż zakręcić się w głowie. Przedpołudniową część imprez wypełniły m.in. występy artystyczne. Mnóstwo zabawy dla milusińskich przygotowano także w sołectwach, które odwiedziliśmy z naszym aparatem.

image

 image

 image

Na jednym dniu świętowanie się jednak nie skończyło. Wydarzenia związane  z Dniem Dziecka będą trwać w naszej gminie aż do połowy czerwca. Dzieciaki będą jeszcze m.in. pływały żabką, łowiły ryby i pływały kajakiem. Nie mniej zabawy niż nasze latorośle mieli dorośli, którzy rozkręcali zabawy. W końcu dobrze, choć przez krótki czas znów poczuć się dzieckiem.

 Wydział Rozwoju Polityki Społecznej
Komórka Komunikacji i Organizacji Pracy
Urząd Miejski w Nysie

Ostatnio zmieniany wtorek, 06 czerwiec 2017 00:03
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech