Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
poniedziałek, 13 luty 2017 20:10

Spotkanie z Rzecznikem Praw Obywatelskich

Napisane przez Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

Rzecznik Praw Obywatelskich dr Adam Bodnar zaprasza organizacje pozarządowe i społeczne na spotkanie konsultacyjne w Nysie w dniu 21 lutego 2017 r.....

Spotkanie z Rzecznikem Praw Obywatelskich odbędzie się 21 lutego 2017 r., w godz. 15.00 – 17.00  w sali konferencyjnej Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Nysie. 

 Znalezione obrazy dla zapytania Rzecznik Praw ObywatelskichNa spotkaniu, w bezpośredniej rozmowie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich, będzie możliwość poruszenia i wspólnego zdefiniowania najważniejszych problemów dotyczących przestrzegania praw człowieka, tematów istotnych dla sektora pozarządowego, społeczeństwa obywatelskiego oraz mieszkańców regionu.

Na spotkanie można się zgłosić za pośrednictwem formularza: https://www.rpo.gov.pl/formularz/?q=Opolszczyzna;
mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub telefonicznie: (22) 209 84 39   

image

 Jeśli macie Państwo pytania, prosimy pisać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji 
Urząd Miejski w Nysie

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech