Aktualności z Nysy

Polish Czech English German
piątek, 09 grudzień 2016 18:24

Mikołajkowe gry i zabawy

Napisane przez Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

 

6 grudnia br. na lodowisku Stadionu Miejskiego w NysieNyski Ośrodek Rekreacji zorganizował „Mikołajkowe gry i zabawy”dla dzieci i młodzieży.Współorganizatorem zawodów był Urząd Miejski w Nysie.

image

82 dzieci ze szkół podstawowych wzięło udział w konkurencjach: slalom łyżwiarski na czas, wyścig po okręgu na czas, wybór najlepszych par tanecznych na lodzie oraz wybór najciekawszego stroju mikołajkowego.

image

ZWYCIĘZCY POSZCZEGÓLNYCH KONKURENCJI

Slalom łyżwiarski na czas

Szk. Podst. kl. I – II – dziewczęta :

I miejsce – Martyna Olchawa

II miejsce – Halszka Gołos

III miejsce – Karolina Satora

Szk. Podst. kl. I – II – chłopcy :

I miejsce – Wojciech Husak

II miejsce – Juliusz Kuglarz

III miejsce – Szymon Kuriata

Szk. Podst. kl. III - IV – dziewczęta :

I miejsce – Kamila Łoza

II miejsce – Wiktoria Krzyżanowska

III miejsce – Weronika Tokarczyk

Szk. Podst. kl. III - IV – chłopcy :

I miejsce – Michał Zieleziewski

II miejsce – Adrian  Malara

III miejsce – Dawid Nagórski

Szk. Podst. kl. V - VI – dziewczęta :

I miejsce – Emilia Pawełczyk

II miejsce – Natalia Dereń

III miejsce – Marlena Dyrek

Szk. Podst. kl. V - VI – chłopcy :

I miejsce – Kamil Malara

II miejsce – Mateusz Duda

III miejsce – Piotr Kalisz

Wyścig po okręgu na czas

Szk. Podst. kl. I – II – dziewczęta :

I miejsce – Halszka Gołos

II miejsce – Martyna Olchawa

III miejsce – Julia Masłaj

Szk. Podst. kl. I – II – chłopcy :

I miejsce – Wojciech Husak

II miejsce – Michał Drapała

III miejsce – Bartosz Noga

Szk. Podst. kl. III - IV – dziewczęta :

I miejsce – Wiktoria Krzyżanowska

II miejsce – Weronika Tokarczyk

III miejsce – Kamila Łoza

Szk. Podst. kl. III - IV – chłopcy :

I miejsce – Michał Zieleziewski

II miejsce – Adrian  Malara

III miejsce – Dawid Nagórski

Szk. Podst. kl. V - VI – dziewczęta :

I miejsce – Roksana Laskowska

II miejsce – Natalia Dereń

III miejsce – Kinga Stećko

Szk. Podst. kl. V - VI – chłopcy :

I miejsce – Kamil Malara

II miejsce – Kacper Zięcina

III miejsce – Miłosz Bernat

W konkursie na najlepsze pary tancerzy zwyciężyli:Maria Łuszcz/Weronika LipkaRoksana Laskowska/Kamila SwobodzianHalszka Gołos/Martyna OlchawaMichał Drapała/Wojciech HusakMichał Zieleziewski/Adrian Malara

Najlepsze stroje mikołajkowe zaprezentowali:Maria Łuszcz przebrana za „Renifera”Bartosz Noga przebrany za „Króla”Weronika Lipka przebrana za „Elfa”Karolina Satora przebrana za „Aniołka”Szymon Kuriata przebrany za „Bałwanka”Wiktoria Krzyżanowska przebrana za „Elfa”Wojciech Husak przebrany za „Renifera”Maciej Siemiątkowski przebrany za „Mikołaja”

W skład komisji oceniającej stroje oraz tańce na lodzie weszli: Ewa Byczek, Elżbieta Machaczek oraz Jan Taramina. Imprezę „mikołajkową” prowadziły: Maria Ilska oraz Renata Meres.

Zwycięzcy otrzymali: dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodycze.

image

Nagrody wręczał Święty Mikołaj oraz Z-ca Dyrektora Gminnego Zarządu Oświaty Małgorzata Leśniewska i Prezes Nyskiego Ośrodka Rekreacji Mirosław Aranowicz.

Informacje i zdjęcia
Nyski Ośrodek Rekreacji sp. z o.o.

Opublikowane przez:
Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji Magdalena Wacławczyk