Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy

Konkurs plastyczny dla dzieci "Rewitalizacja Nysy"

Burmistrz Nysy oraz Wykonawca Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Nysa - Instytut Badawczy IPC Sp. z o.o. serdecznie zapraszają uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Nysa do udziału w konkursie plastycznym "Rewitalizacja Nysy"....

Zadaniem uczestników jest stworzenie pracy plastycznej, której temat odnosić się będzie do szeroko rozumianej rewitalizacji Nysy widzianej oczami dziecka.

• Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie jedną pracę.

• Prace te wykonane mają być w formie rysunku, malunku lub grafiki przy użyciu kredek, mazaków, tempery lub farb.

• Prace powinny być wykonane w formacie - dowolnym. 

Konkurs rozstrzygnięty zostanie w terminie do 8 grudnia 2016 roku. Na jego zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. 

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej organizatora www.instytut-ipc.pl Uroczyste wręczenie nagród nastąpi 8 grudnia 2016r. o godz. 11:00 w sali 200 Urzędu Miejskiego w Nysie. 

Warunkiem uczestnictwa w konkursie plastycznym "Rewitalizacja Nysy" jest: 

• Wykonanie pracy konkursowej w terminie do 6 grudnia 2016 roku.

• Oddanie wykonanej pracy plastycznej opiekunowi szkolnemu, który prześle ją w formie skanu lub zdjęcia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

• Dołączenie do pracy konkursowej informacji zawartych w § 3 ust. 5 regulaminu konkursu plastycznego – dane uczestnika i szkoły.

• Ponadto warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest pisemna zgoda rodziców /prawnych opiekunów uczestnika, która winna być przesłana w formie skanu wraz z pracą konkursową do pobrania poniżej. 

Odpowiedzi na pytania w sprawach konkursu udziela:

Instytut Badawczy IPC sp. z o.o.

Ul. Ostrowskiego 9

53-238 Wrocław

Tel. 71/ 7949249 

Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia uczestnika z konkursu w przypadku: złamania Regulaminu, niesamodzielnej pracy (plagiatu), zachowań nieetycznych i sprzecznych z prawem oraz podania nieprawdziwych lub niepełnych danych. 

Do pobrania:

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech