Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy

Spotkanie w sprawie powstania placu sensorycznego

Zapraszamy rodziców niepełnosprawnych dzieci na spotkanie podczas którego ustalone zostaną potrzeby i zasady funkcjonowania sensorycznego placu zabaw. Spotkanie odbędzie się 1 grudnia o godz. 16.00 w Urzędzie Miejskim....

W przyszłym roku przy Przedszkolu nr 5 w Nysie powstanie plac sensoryczny. Obiekt będzie dostępny dla wszystkich niepełnosprawnych dzieci. 

image

 Place sensoryczne pełnią funkcją spacerowo-rekreacyjną a także funkcję terapii oraz nauki dla niepełnosprawnych dzieci. – Taki obiekt jest w naszym mieście bardzo potrzebny, dlatego plac sensoryczny powstanie w Nysie w przyszłym roku. – mówi Burmistrz Nysy Kordian Kolbiarz.

Plac będzie usytuowany tuż przy Przedszkolu nr 5 i będzie dostępny dla wszystkich dzieci z całej gminy. – dodaje Burmistrz. 

image

 Już 1 grudnia w Urzędzie Miejskim odbędzie się spotkanie z terapeutami i pedagogami, podczas którego ustalone zostaną potrzeby i zasady funkcjonowania sensorycznego placu zabaw. Zapraszamy rodziców niepełnosprawnych dzieci; spotkanie rozpocznie się o godzinie 16 w sali nr 200. 

Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji
 Urząd Miejski w Nysie

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech