Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
wtorek, 18 październik 2016 22:09

X Mała Olimpiada Ekologiczna

18 października w gmachu Urzędu Miejskiego w Nysie uroczyście podsumowano X edycję Małej Olimpiady Ekologicznej, która w tym roku odbyła się pod hasłem ?Palący temat ? niska emisja!?....

Konkurs przeprowadzono w kwietniu br. przy okazji obchodów Dni Ziemi 2016 w Szkole Podstawowej Nr 3 w Nysie. W tegorocznej edycji olimpiady pod hasłem przewodnim ?Palący temat ? niska emisja? udział wzięło 47 uczniów z 16 placówek oświatowych z terenu naszej gminy. Prace oceniła komisja powołana przez Burmistrza Nysy.

Wśród uczniów szkół podstawowych najlepsza okazała się Ewa Trubiłowicz z PSP Domaszkowice i wynikiem 21,5 pkt, na drugim miejscu uplasował się Miłosz Małecki z SP 3 (21 pkt). Trzecie miejsce przypadło ex aequo dla Michała Derki z PSP Przełęk (20,5 pkt) oraz Jakuba Sękowskiego z SP 5 (20,5 pkt). 

image image
image image
image image

 

 

W kategorii szkół gimnazjalnych na pierwszym miejscu znalazła się Kinga Szczecińska z Gimnazjum Nr 4 i wynikiem 22 pkt, tuż za nią i wynikiem 21,5 pkt umiejscowiła się Monika Pogwizd z Gimnazjum Diecezjalnego. Trzecie miejsce, podobnie, jak w przypadku uczniów szkół podstawowych, zajęło jednocześnie dwóch uczniów - Agnieszka Wróblewska z Gimnazjum Nr 4  (21 pkt) oraz Michał Leśny z Gimnazjum Nr 2 (21pkt). Serdecznie gratulujemy.

 

 

 image

 

 

 

Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji Urząd Miejski w Nysie

 

Authors: Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

Ostatnio zmieniany środa, 19 październik 2016 22:03
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech