Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy

Stypendium Burmistrza dla studentów za znaczące osiągnięcia

500 zł miesięcznie Stypendium Burmistrza Nysy dla studentów, którzy wykażą się znaczącymi osiągnięciami....

Od roku akademickiego 2016/2017 kwota 500 zł miesięcznie Stypendium Burmistrza Nysy wypłacana będzie studentom, którzy wykażą się znaczącymi osiągnięciami w poprzednim roku akademickim studiów stacjonarnych jednej z nyskich uczelni.

 Każdy student, który spełnia warunki uchwały (w załączeniu poniżej) może złożyć w Urzędzie Miejskim w Nysie, ul. Kolejowa 15, 48-300 Nysa, wypełniony wniosek wraz z załącznikami (w załączeniu poniżej) do dnia 15 listopada 2016 roku. 

 

Wnioski rozpatrzone zostaną przez Komisję Stypendialną i Burmistrza Nysy. Lista osób, którym przyznano stypendium na rok akademicki 2016/2017 zostanie opublikowana w grudniu 2016 roku. 

 

Stypendium wypłacane będzie przez 9 miesięcy nauki na osobiste konto bankowe studenta, do końca miesiąca za dany miesiąc. Stypendium za miesiące październik, listopad i grudzień 2016 roku wypłacone zostanie jednorazowo do końca grudnia 2016 roku. 

 

Druk wniosku oraz regulamin dostępne są również na nyskich uczelniach wyższych oraz w Urzędzie Miejskim w Nysie, ul. Kolejowa 15, II piętro, pok. 201. 

 

Informacje oraz pomoc udzielana jest telefonicznie, mailowo lub osobiście w godzinach urzędowania: Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji , ul. Kolejowa 15, II piętro - pok. 201, Inspektor Magdalena Wacławczyk, tel. 77 40 80 633, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji

Urząd Miejski w Nysie

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech