Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy

Straż Miejska przekazała sprzęt do ćwiczeń SP 1

W zdrowym ciele zdrowy duch! Doskonale wiedzą o tym strażnicy miejscy i aby krzewić kulturę fizyczną wśród najmłodszych w ubiegły czwartek (08.09) przekazali sprzęt do ćwiczeń nyskiej podstawówce....

sp1 nysaAtlas który zasilił siłownię Szkoły Podstawowej nr 1 ma  sprawić, że uczniowie chętniej będą uczestniczyć w lekcjach wychowania fizycznego. 

Szkoły szukają wszelkiego sposobu by zachęcić uczniów do ćwiczeń i walczyć z plagą zwolnień z wychowania fizycznego. Jednym z najlepszych sposobów jest uatrakcyjnienie zajęć. Dzieci ze szkoły Podstawowej nr 1 z wielkim entuzjazmem przywitały sprzęt do ćwiczeń, podarowany przez Straż Miejską w Nysie. Nowoczesny atlas został oficjalnie przekazany w czwartek 8 września przez inspektor Urszulę Harkawę.

 

Dyrektor szkoły Bożena Węglarz podziękowała za sprzęt i podkreślała jak ważny jest ruch dla współczesnej młodzieży. Nauczyciele wychowania fizycznegoi gimnastyki korekcyjnej - Jacek Ryszewski oraz Rafał Kret dodali, że atlas szczególnie przyda się starszym rocznikom, gdy po reformie szkolnictwa powrócą klasy 7 i 8 w szkołach podstawowych.  

image image

 

 

Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji 

Urząd Miejski w Nysie

Authors: Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech