Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
wtorek, 07 czerwiec 2016 00:14

Zawody Pływackie z okazji ?Dnia Dziecka?

W dniu 2 czerwca na Krytej Pływalni w Nysie odbyły się Zawody pływackie z okazji ?Dnia Dziecka?. Celem imprezy - oprócz uświetnienia ?Dnia Dziecka? - było upowszechnienie wśród dzieci umiejętności pływania i bezpiecznego zachowania się w wodzie oraz popularyzacja pływania jako dyscypliny sportowej. 

92 uczestników rywalizowało w trzech kategoriach i stylach pływackich na dystansie 25 metrów. Poziom i umiejętności pływackie były różne, ale zaangażowanie i sportową walkę pokazali wszyscy uczestnicy zawodów. Na uwagę zasługuje fakt,  że  tegoroczne zawody miały wyższy poziom sportowy niż w latach ubiegłych. Świadczy to o dobrej pracy wszystkich osób uczących pływania w naszym mieście. 

imageimage

 Najlepsi zawodnicy otrzymali medale i dyplomy, a wszyscy uczestnicy zawodów pływackich słodycze. Organizatorem zawodów był Urząd Miejski w Nysie  i Nyski Szkolny Związek Sportowy, przy współpracy z NOR Sp. z o.o. i WOPR Oddział Rejonowy w Nysie. 

Zawody pływackie dostarczyły wszystkim uczestnikom mnóstwo emocji, uśmiechu i niesamowitych wrażeń. 

image image
image image
image image

 image

Wydział Rozwoju Polityki Społecznej

Urząd Miejski w Nysie

 

Ostatnio zmieniany wtorek, 07 czerwiec 2016 00:25
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech