Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
wtorek, 31 maj 2016 19:00

XIX Targi Pracy PARTNER 2016 już za nami

Napisał

3 czerwca 2016 roku na terenie Regionalnego Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnej w Nysie odbyła się XIX edycja Targów Pracy PARTNER. Targi Pracy odbywają się nieprzerwanie od 1998 r. i na stałe wpisały się w kalendarz nyskich wydarzeń...

Przedsięwzięcie zorganizował Powiat Nyski wraz z  Powiatowym Urzędem Pracy w Nysie oraz Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Nysie.

Tegoroczne Targi okazały się być przełomowymi, zarówno ze względu na liczbę osób odwiedzających jak i liczbę prezentowanych ofert pracy. Wśród wystawców pojawiły się duże lokalne przedsiębiorstwa, między innymi Schattdecor Głuchołazy, PPHU Alsecco Nysa oraz Steinpol Central Services Prudnik. Po raz pierwszy gościliśmy firmę IBM - największe przedsiębiorstwo informatyczne świata, którego przedstawiciele w trakcie Targów przeprowadzili zaplanowaną wcześniej rekrutację.   

Podczas XIX TPP poszukujący zatrudnienia mieli dostęp do blisko 500 ofert pracy prezentowanych przez 50 wystawców m.in. z branży przemysłowej, handlowej, produkcyjnej, informatycznej, gastronomicznej, transportowej oraz budowlanej.

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie składa podziękowania wystawcom i odwiedzającym tegoroczne targi za aktywny udział w tym niewątpliwie ważnym przedsięwzięciu, życząc tym samym sukcesów oraz satysfakcji z kontaktów pozyskanych w trakcie XIX Targów Pracy PARTNER.

image

Informacja własna Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech