Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
środa, 20 kwiecień 2016 19:30

91 zgłoszeń do "Małego Trytona"

W dniu 18 kwietnia 2016r. odbyło się pierwsze posiedzenie Kapituły ?Małego Trytona?, podczas którego otwarto urny i przeliczono liczbę złożonych wniosków....

W posiedzeniu uczestniczyli członkowie Kapituły, którzy zostali powołani Zarządzeniem nr 684/2016 Burmistrza Nysy z dnia 11 kwietnia 2016r. Posiedzenie Kapituły otworzył Zastępca Burmistrza Nysy ? Marek Rymarz, który przywitał zebranych i podziękował w imieniu Burmistrza Nysy za przybycie.

Kapituła obradowała w składzie:

1. Maria Czepil - Sekretarz Miasta,                                                                          

2. Wojciech Zwardoń - doradca Burmistrza Nysy,

3. Łukasz Bogdanowski - radny Rady Miejskiej w Nysie,

4. Zofia Kasprzyk - podinspektor Wydziału Planowania Przestrzennego Urzędu Miejskiego w Nysie

5. Ewa Ozga - członek Rady Pożytku Publicznego,

6. Magdalena Kucfir - członek Stowarzyszenia Łapa,

7. ks. Roman Dyjur - proboszcz Parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Kępnicy,

8. Ksenia Łomnicka - przewodnicząca Rady Młodzieżowej,

9. Iwona Dudzik - dyrektor Poradni Psychologiczno?Pedagogicznej w Nysie.

imagePodczas pierwszego posiedzenia Kapituła wybrała przewodniczącego, którym został Łukasz Bogdanowski. Przewodniczący przedstawił projekt regulaminu Kapituły ?Małego Trytona?, po czym członkowie Kapituły opracowali  i wnieśli  poprawki do zaproponowanego regulaminu. 

Po przyjęciu regulaminu nastąpiło otwarcie urn i zgodnie z porządkiem posiedzenia przeliczono ilość zgłoszeń. Z 20 urn wyciągnięto łącznie 91 formularzy zgłoszeniowych. 

Na kolejnym posiedzeniu Kapituły nastąpi wybór osób nominowanych do przyznania wyróżnienia ?Mały Tryton? w dwóch kategoriach wiekowych. 

image image

 Honorowe wyróżnienie ?Mały Tryton? jest wyrazem uznania społeczności lokalnej i przyznawane będzie każdego roku dzieciom oraz młodzieży w dwóch kategoriach wiekowych ? od 6 do 9 lat oraz od 10 do 15 roku życia, zaangażowanym w działalność na rzecz gminy Nysa oraz działalność charytatywną.

Przypominamy, że gala finałowa nastąpi w dniu 4 czerwca br. w czasie Nyskiego Festiwalu Młodości w Bastionie św. Jadwigi. Serdecznie zapraszamy.

image

Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji 

Urząd Miejski w Nysie

Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

Ostatnio zmieniany środa, 20 kwiecień 2016 19:47
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech