Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
wtorek, 15 marzec 2016 21:53

Młodzicy z Nysy drugą i trzecią drużyną na Opolszczyźnie

Wojewódzkie rozgrywki siatkarskie zakończyli młodzicy występujący w barwach AZS PWSZ NYSA....

W tym roku do rywalizacji przystąpiło sześć ekip,  a większość  z nich stanowiły klasy objęte programem Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Kędzierzyna Koźlu, Strzelcach Opolskich oraz Nysie i Kluczborku. Rozgrywki podzielone zostały na dwa etapy oraz dwie podgrupy. Po zakończonych eliminacjach ,,rundy wstępnej?, dwa pierwsze zespoły z każdej grupy uzyskały awans do turniejów finałowych.

W ścisłym finale wystąpiły dwa nasze zespoły AZS NYSA I /rocznik2001/ i AZS NYSA II /rocznik 2002/. Niestety kłopoty kadrowe nie pozwoliły na walkę o pierwsze miejsce, jednak uzyskane miejsca i tak gwarantują prawo startu w rozgrywkach centralnych. (WYNIKI)

Teraz zespoły prowadzone przez Pawła Satorę i  Przemysława Kaczmarczyka czekają przygotowania do ćwierćfinału MP w Sulechowie, gdzie zawodnicy z Nysy zagrają w grupie z Wrocławiem i Będzinem.

 

image

AZS PWSZ NYSA - rocznik 2002 

image

AZS PWSZ NYSA I - rocznik 2001

 

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia mini-siatkówki dla chłopców urodzonych w roczniku 2003 i młodszych w Sportowej Szkole Podstawowej przy ul. Bramy Grodkowskiej 4, który odbywają się w następujących terminach: 

Klasy piąte i szóste:                                    

- czwartek o godz.15.50    

- soboty o godz. 08.15 

Klasy trzecie i czwarte

- poniedziałek 17.00

- czwartek 17.45 

Informacja i zdjęcia

Przemysław Kaczmarczyk

 

Ostatnio zmieniany wtorek, 15 marzec 2016 22:20
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech