Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
czwartek, 04 luty 2016 14:36

Zabawa karnawałowa w Lipowej

Tuż przed feriami w szkole podstawowej w Lipowej odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci. Jak to w naszym zwyczaju wszystkie dzieci poprzebierały się, więc gościliśmy same królewny, wróżki, aniołki, ale także spajdermenów, rycerzy oraz  piratów.

Wychowawczynie Aldona Stępniewicz i Joanna Studzińska przygotowały gry i zabawy dla dzieci, wszystkie z nagrodami. Katarzyna Michalec prowadząca kółko taneczne w naszej szkole przygotowała pokazowe tańce ze swoją grupą, ale należy przyznać, że porwali do tańca całą salę. Był też poczęstunek przygotowany przez klasę 6 i 5 oraz ich wychowawcę - Annę Pszczołę. Na koniec odbył się konkurs na królową i króla balu. Wybór był bardzo trudny, ponieważ wszyscy wyglądali zachwycająco. Po burzliwych obradach wygrała Agnieszka Bednarczyk - królowa Śniegu, oraz Igor Sporek - rycerz. Zabawa dobiegła końca, ale nikomu nie chciało się iść do domu, nawet babciom i rodzicom, którzy pilnowali swoje pociech. 

image

 Informacja - Sołectwo Lipowa

 

Ostatnio zmieniany czwartek, 04 luty 2016 14:45
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech