Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy

Młodzi siatkarze wygrywają Makroregionalny Turniej Talentów SOS

W ośrodku GOSiR Twardogóra w hali widowiskowo - sportowej odbył się Makroregionalny Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. 

sos logo 

W turnieju udział wzięły kadry wojewódzkie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych z czterech województw: opolskiego, dolnośląskiego, śląskiego  oraz  lubuskiego. Uczniowie S.O.S grali systemem  ,,każdy z każdym”,  pełne trzy sety - zaczynając od klas pierwszych gimnazjum w I secie i klas drugich w secie II oraz klas trzecich i pierwszych liceum.

  

Do kadry województwa opolskiego na turniej makroregionalny powołanie otrzymała liczna grupa chłopców z Zespołu Szkół Sportowych i ZSiPO: Krzysztof Wodała, Michał Hoszman, Dominik Grubiak, Konrad Krakowiak i Dawid Wojciechowski z ZSiPO oraz z siatkarskich klas Gimnazjum Sportowego: Daniel Ochrymczuk, Dominik Zych, Simon Wałach, Dawid Kubas, Dominik Kramczyński, Jakub Chwastyk, Maciej Pasternak, Oliver Wójcik, Szymon Zając, Dawid Żuliński, Tymon Dziasek i Miłosz Łaski.

  

Trenerami prowadzącymi kadrę byli Marcin Dykta, Paweł Satora i Przemysław Kaczmarczyk z Nysy oraz Tomasz Siemaszko z Kędzierzyna-Koźla, Andrzej Gąsior – statystyk oraz koordynator wojewódzki Roman Palacz

image

 Oprócz znakomitego wyniku sportowego wyróżnienie indywidualne z rąk Krzysztofa Janczaka i Marka Kwiecińskiego otrzymał - Krzysztof Wodała.

 

ZAPRASZAMY na bezpłatne zajęcia mini-siatkówki:

klasy 5 i 6 SP w każdy czwartek 15.50 i sobotę o 8.15

klasy 3 i 4 SP w każdy poniedziałek 17.00 i czwartek 17.45

 

Informacja - SOS ZSS NYSA

 

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech