Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy

Sportowe Mikołajki w Zespole Szkół Sportowych

W poniedziałek 7 grudnia w Zespole Szkół Sportowych w Nysie odbyły się Mikołajowe Zawody Gimnastyczne dla najmłodszych adeptów gimnastyki sportowej....

W zawodach wystartowało około 70 dzieci – informuje Wicedyrektor ZSS Adam Łabutin i jak dodaje: - Dzięki temu, że zawody rozgrywamy 7, a nie 6 grudnia dziciaki mają dalej Mikołajki. Kto wie, może dostaną jeszcze jakąś paczkę? 

image image
image image

 Młodzi sportowcy musieli się zamierzyć z nie lada wyzwaniami. Jednak przy 10 lekcjach wychowania fizycznego w tygodniu nie stanowiło to najmniejszego problemu, a uczniowie dali prawdziwy pokaz swoich umiejętności. Dziewczynki miały cztery konkurencje: sok, poręcze, równoważnia i ćwiczenia wolne, natomiast chłopcy: ćwiczenia wolne, koń, kółka, skok, poręcze, drążek.

  

Uczniom przez cały czas gorąco kibicowali rodzice zgromadzeni na galerii sali gimnastycznej, co zachęcało najmłodszych do jeszcze większej aktywności.  

fot: Zespoł Szkół Sportowych w Nysie

 

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech