Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
piątek, 04 grudzień 2015 17:42

Mikołajkowe zawody pływackie

W dniu 3 grudnia na Krytej Pływalni w Nysie odbyły się ?Mikołajkowe zawody pływackie? organizowane przez Urząd Miejski w Nysie oraz Nyski Szkolny Związek Sportowy.

Współorganizatorem zawodów był Nyski Ośrodek Rekreacji, który zapewnił obsługę techniczną i medyczną zawodów. W zawodach zostało sklasyfikowanych 164 uczniów z gminnych szkół podstawowych. Celem imprezy, oprócz uświetnienia ?Mikołajek? było upowszechnienie wśród dzieci umiejętności pływania i bezpiecznego zachowania się w wodzie oraz popularyzacja pływania jako dyscypliny sportowej.

  

Zawody przeprowadzane były w trzech stylach: dowolnym, grzbietowym i klasycznym, w kategoriach chłopców i dziewcząt. Rywalizacja była bardzo zacięta. Sędzią głównym zawodów był Pan Roman Niewiadomski. 

imageimage image

 

 

Wszyscy uczestnicy otrzymali słodycze, a najlepsi pamiątkowe medale i dyplomy. Zawody pływackie dostarczyły wszystkim uczestnikom mnóstwo emocji, uśmiechu i niesamowitych wrażeń.

 

 

Wyniki zawodów w załączniku.

 

 

image image
image image

  Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

Ostatnio zmieniany piątek, 04 grudzień 2015 17:48
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech