Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy

Chłopcy z Nysy zdominowali Wojewódzki Turniej Talentów SOS.

7 listopada w Kluczborku odbył się Wojewódzki Turniej Talentów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, w którym znakomicie spisali się uczniowie oraz absolwenci Gimnazjum Sportowego w Nysie.

W turnieju udział wzięły szkolne kadry Siatkarskich Ośrodków Szkolnych z Kędzierzyna Koźle, Strzelec Opolskich oraz Nysy. Uczniowie w 10-osobowych zespołach S.O.S rozgrywali swoje mecze systemem ,,każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Rywalizacja toczyła się w każdym roczniku gimnazjalnym / klasy 1, 2 i 3/ oraz 1 klasa ZSiPO.

  sos logo

Całość turnieju rozpoczęły testy sprawnościowe, które to stały się przepustką do Kadry Wojewódzkiej dla wielu naszych podopiecznych. Zawody makroregionalne odbędą się w Twardogórze. Trenerami SOS Gimnazjum Sportowe Nysa są: 1B Przemysław Kaczmarczyk, 2B Paweł Satora, 3B Marcin Dykta oraz klasy 1 ZSiPO Jarosław Stancelewski.

  

Jeżeli chcesz by i Twoje dziecko rozpoczęło przygodę z piłką siatkową serdecznie zapraszamy na: Bezpłatne zajęcia mini-siatkówki dla chłopców urodzonych w roczniku 2003 i młodszych w Sportowej Szkole Podstawowej przy ul. Bramy Grodkowskiej 4.

 

Klasy piąte i szóste: 

- czwartek o godz.15.50

- soboty o godz. 08.15 

 

Klasy trzecie i czwarte:

- poniedziałek 17.00

- czwartek 17.45

 

informacja: SOS ZSS NYSA

 

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech