Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy
czwartek, 24 wrzesień 2015 21:28

Święto małego obywatela w Niwnicy!

22 września przedszkolaki z Niwnicy świętowały Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Było głośno i bardzo radośnie! Od rana dzielne przedszkolaki przygotowywały dekoracje (ozdabiały balony, ustrajały sale kolorową bibułą, wycinały, kleiły …i świetnie się przy tym bawiły). Zabawę rozpoczęły odśpiewaniem hymnu przedszkolnego.

Następnie zaopatrzone w „trąbki”, balony i kolorowe bibułki wyruszyły w drogę – aby okrzykami radości i głośnym trąbieniem ogłosić wszystkim mieszkańcom Niwnicy, że „Dzień Przedszkolaka jest właśnie dzisiaj …i w dzień przedszkolaka każdy to wie, bawi się z nami kto tylko chce!”. Nasze balony (nadmuchane helem) wypuściliśmy w górę na placu przedszkolnym - niech się spełnią ich dziecięce marzenia!

 

 

image

 

image

 

Po obiedzie czekał na maluchów, specjalnie przygotowany przez rodziców, tort, a także drobne  upominki i szalona zabawa aż do ....przyjścia rodziców.

 

image 

 

Informacja i zdjęcia: Renata Pikuła i Mirosława Wilińska.

 

Ostatnio zmieniany czwartek, 24 wrzesień 2015 21:53
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech