Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy

W dniach 7-9 sierpnia br. Nyski Dom Kultury zaprasza na letnie festiwale muzyczne. Podczas darmowych koncertów będzie można posłuchać gwiazd, m.in. Ceti, donGURALesko, czy Mesajah.

 

Jak co roku NDK z myślą o młodzieży organizuje koncerty plenerowe, tym razem w nieco innej formule. Wszystkie festiwale będą jednodniowe i odbędą się na Forcie Wodnym przy ul. Powstańców Śląskich. Będzie to zarazem kontynuacja ubiegłorocznego cyklu imprez, które odbyły się w ramach projektu dofinansowanego z Unii Europejskiej pn. "Promocja Twierdzy Nysa - wielokulturowego produktu turystycznego". Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny.

 

 

Inicjatywa zorganizowania letnich festiwali na Forcie Wodnym w Nysie została bardzo dobrze przyjęta przez młodzież, która zadeklarowała liczną obecność. Prosimy Państwa o wyrozumiałość dla organizatorów, artystów i powracającej z festiwalu młodzieży w późnych godzinach wieczornych i nocnych.

 

 Dowiedz się więcej o poszczegółnych wydarzeniach:

- rock festiwal >

- hip-hop festiwal >

- reggae festiwal >

 

Uwaga: ilość miejsc dla publiczności na poszczegółnych festiwalach jest ograniczona

 

 

image

  

Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji Urząd Miejski w Nysie

 Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech