Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy

Danuta Jazłowiecka po raz kolejny zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach z języka angielskiego, prowadzonych w pięciu opolskich miastach....

Zajęcia wystartują z początkiem sierpnia i będą prowadzone w Opolu, Kędzierzynie-Koźlu, Nysie, Prudniku oraz Brzegu we współpracy z lokalnymi partnerami. Zainteresowanie warsztatami jest bardzo duże – wyjaśnia Danuta Jazłowiecka – z biegiem lat utworzyła się przesympatyczna, nieformalna grupa kursantów, którzy już kilka miesięcy przed wakacjami dopytują się o możliwość zapisu. To cieszy i pokazuje, jak inicjatywy takie jak ta, są w regionie potrzebne – dodaje opolska europosłanka.  

 image

Warsztaty adresowane są zarówno do osób, które rozpoczynają swoją przygodę z językiem jak i tych nieco bardziej zaawansowanych. W trakcie spotkań zawodowi lektorzy będą kładli nacisk na praktyczne wykorzystanie języka, planowane są m.in. symulacje rozmów na lotnisku bądź w hotelu. Wszyscy uczestnicy, którzy nie opuszczą więcej niż dwóch spotkań otrzymają zaświadczanie udziału w warsztatach językowych. 

 Warto wspomnieć, że kursanci poza zajęciami z języka angielskiego prowadzonymi stacjonarnie, mogą zapisać się również na naukę języka włoskiego i francuskiego w trybie on-line. Wszyscy, którzy wybiorą tę drugą formę zajęć, na skrzynki mailowe będą otrzymywali specjalnie przygotowane lekcje. Osoby zainteresowane mogą się na nie zapisać wysyłając maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.[1].

  

Tegoroczna edycja warsztatów organizowana jest dzięki zaangażowaniu wielu partnerów: Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie, Burmistrza Nysy Kordiana Kolbiarza, Burmistrza Prudnika Franciszka Fejdycha, Starosty Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego Małgorzaty Tudaj, Prezydent Kędzierzyna-Koźla Sabiny Nowosielskiej, a także opolskich Posłanek na Sejm RP Janiny Okrągły oraz Brygidy Kolendy-Łabuś. O sukcesie poprzednich edycji warsztatów niech świadczy liczba 1 000 osób, które dotychczas skorzystały z okazji do bezpłatnej nauki języków obcych.

  

Aby zapisać się na zajęcia z języka angielskiego wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 77 453 10 38 -  liczba miejsc jest ograniczona, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Aby rozpocząć miesięczną naukę języka włoskiego i/lub francuskiego w trybie on-line, wystarczy wysłać maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W zgłoszeniach należy podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu, adres poczty elektronicznej, a także poziom zaawansowania języka.

  

Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji Urząd Miejski w Nysie

 Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech