Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Nysa i powiat nyski, aktualności i nyski informator Powered By GSpeech
Aktualności z Nysy

Modernizacja placu zabaw dla najmłodszych

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych nyski magistrat postanowił zadbać o infrastrukturę placu zabaw dla dzieci do lat 5-ciu przy Alei Lompy. Ustawione tam urządzenia zabawowe, choć sprawdzane technicznie i konserwowane, doczekały się wreszcie swoich zamienników.

image 

Ich miejsce zastąpiły nowoczesne, kolorowe zestawy zabawowe, które nie tylko sprawią radość ale i będą stymulować rozwój najmłodszych.  Użyte materiały do ich wykonania zapewnią większą żywotność i trwałość urządzeń. W tym roku Gmina Nysa planuje doposażenie o nowe urządzenia kilku innych placów zabaw.

image image

 

image image
image image

  

Przypominamy, że w  2014r. Gmina Nysa urządziła place zabaw na terenach sołeckich: przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Niwnicy, Sękowicach, Głębinowie, Goświnowicach. Doposażono place zabaw o nowe urządzenia na terenie sołectw: Jędrzychów, Regulice, Przełęk i przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kopernikach. Z budżetu gminy zakupiono także zabawki dla Żłobka Miejskiego Nr 1 w Nysie i piaskownicę z zadaszeniem dla Żłobka Miejskiego Nr 2 w Nysie.

 

Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji Urząd Miejski w Nysie

Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech